تعمیر دستگاه ماینر

تعمیر دستگاه ماینر در بخش تعمیرات نمایندگی ایسوس بصورت تخصصی انجام می گردد.در صورتی که شما مصرف کننده یکی از این دستگاه ها هستید.نگران تعمیر، سرویس ، نگهداری و مشکلات آن نباشید.

تعمیر ماینر

با توجه به پیچیدگی های ساختاری در دستگاههای ماینر  مختلف، عیب یابی و تعمیر مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری ،باید توسط تعمیرکاران ماهر و با تخصص بالا انجام گردد. کاربران ماینر قادر به عیب یابی و تعمیر دستگاه ماینر نیستند و ضرورت دارد که در صورت بروز مشکل در دستگاه،از تعمیرکاران مجرب و ماهر بهره مند گردند.

آموزش تعمیر ماینر

خدمات تعمیر ماینر

تعمیر دستگاه ماینر به بخش های مختلف پاور ، کنترل برد ، هشبرد و قسمت خنک کننده تقسیم می شود. که خدمات تعمیر ماینر بسته به نوع خرابی ماینر متغیر است. 

تعمیر هشبرد ماینر

هشبرد در ماینر بعنوان یک قطعه اصلی محسوب می شود.این قسمت با بخش پردازش دستگاه ماینر در ارتباط است.

وظیفه هشبرد در ماینر انجام انجام پردازشهای سنگین می باشد.این قسمت معمولا دارای استهلاک بیشتری بوده و از بقیه قطعات ماینر گرانتر است.هشبرد ماینر دارای چیپستهای پردازشگر است که معمولا خرابی های شایع در این قسمت اتفاق می افتد.

هشبرد-ماینر

تعمیرپاور ماینر

پاور ماینر یا همان منبع تغذیه ماینر دستگاهی است که جریان برق شهری متناوب یا AC را به جریان مستقیم یا DC تبدلیل می کند. این جریان برای تامین انرژی مورد نیاز قطعات مختلف ماینر را تامین می کند.

خرابی های این بخش متنوع است.بهتر است عیب یابی و تعمیر آن توسط کارشناسانی که مهارت و ابزار مورد نیاز را دارند انجام شود. متخصصان ماهر در بخش تعمیر دستگاه ماینر این کار را در کمترین زمان ممکن انجام و ایراد را برطرف می کنند.

پاور ماینر

تعمیر کنترل برد ماینر

وظیفه کنترل برد در ماینر هدایت کل سیستم می باشد . این قسمت دارای سیستم عامل و سی پی یو می باشد.به بیان ساده تر یک میکرو کامپیوتر می باشد. این بخش بین هش بردهای ماینر هماهنگی ایجاد می کند و دستورات مختلفی را در لحظه ایجاد می کند.

در صورت خرابی کنترل برد، ماینر عملا غیر قابل استفاده خواهد بود.

در اکثر خرابی های کنترل برد، قابل تعمیر می باشد و گرانترین بخش این برد سی پی یو آن می باشد. که در صورت خرابی باید توسط دستگاه مخصوصی برداشته و تعویض گردد.

کنترل برد ماینر