درباره ی ایسوس

درباره نمایندگی ایسوس

درباره ی ایسوس بیشتر بدانید

ASUS از چهار حرف آخر کلمه Pegasus اسب بالداری در اسطوره‌های یونان، گرفته شده و بیانگر الهام از هنر و یادگیری است. ASUSتجسم قدرت، روح خلاق و پاک این موجود افسانه‌ای شاهانه و چالاک است که با هر محصول خود به بلندای کیفیت و خلاقیت صعود می‌کند.

نمایندگی ایسوس در ایران با دارا بودن کارشناسان ماهر و زبردست، آماده ارائه تمامی نیازهای مشتریانی که از محصولات ایسوس در ایران استفاده می کنند می باشد.
مشتریان محترم می توانند با خیالی آسوده محصولات را خریداری نموده و در زمان نیاز به تعمیر و یا گارانتی مارا پشتیبان محکم خود بدانند.

نمایندگی ایسوس در ایران با دارا بودن بیش از یک دهه تجربه در زمینه تعمیرات محصولات ایسوس، بخوبی با تمام نکات و ایرادات احتمالی محصولات ایسوس و همچنین رفع عیب آنها می تواند پشتوانه محکمی جهت ارائه خدمات محصولات ایسوس در ایران باشد.

نمایندگی ایسوس

درباره ی نمایندگی ایسوس

نمایندگی تعمیرات محصولات ایسوس به استناد مدارک و مجوزهای لازمه از سازمانهای زیربط در سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون در عرصه ی تعمیرات محصولات ایسوس مشغول به فعالیت می باشد.

نمایندگی Asus

از شروع سال ۱۳۹۴ در پی تغییرات مدیریتی، مطابق با سیاست گذاری های جدید، این شرکت به عنوان یکی از نمایندگی های فعال در زمینه های واردات، فروش، گارانتی، تعمیرات و غیره، با گزینش نیروهای متخصص و با مدد از تجارب گذشته و با بهره گیری از کارآمدترین ابزارآلات روز دنیا در ارائه ی خدمات به مشتریان، در صدد است گامی نو در راستای استانداردسازی نمایندگان محترم محصولات ایسوس برداشته و امور جاری خود را در راستای حفظ حقوق مشتریان سامان دهد

درباره ی نمایندگی ایسوس

لطفا در جهت هرچه بهتر ارائه ی خدمات، ما را از پیشنهادات خود بهره مند سازید

میتوانید برای بهره مند سازی نمایندگی ایسوس از انتقادات و پیشنهادات، از فرم زیر استفاده کنید

1 + 3 = ?

پیشنهاد به نمایندگی ایسوس