تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس

یکی از اشکالاتی که ممکن است کاربران لپ تاپ های ایسوس با آن مواجه شوند، خرابی کلیدهای لپ تاپ یا همان کیبورد لپ تاپ ایسوس است. خوشبختانه تعمیر کیبورد لپ تاپ ایسوس هزینه چندان زیادی را بر کاربران تحمیل نمی کند.

و شما کاربران گرامی می توانید در صورته مواجهه با چنین مشکلی به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسوس مراجعه و از امکانات این مرکز جهت تعمیر و رفع ایراد آن بهره مند گردید.

و در ادامه می توانید با مطالعه موارد زیر ایراد کیبورد لپ تاپ ایسوس خود را برطرف نمایید. تا نیازی به تعمیر آن بصورت مراجعه حضوری نداشته باشید.

در گاهی از اوقات قسمتی از کیبورد لپ تاپ ایسوس بدلیل وجود جرم بدرستی عمل نمیکند که می توان با تمیز نمودن قسمت زیرین کلید ها ایراد را برطرف نمود.

در بعضی موارد کلید ها جدا می شوند که درصورت سالم بودن خار می توان آنها را دوباره وصل نمود.

تعویض صفحه کلید لپ تاپ ایسوس

نمایندگی Asus

تلاش همکاران ما در واحد تعمیرات لپ تاپ نمایندگی ایسوس، همواره بر تعمیر کیبورد می باشد. اما گاهی چنین اتفاقی نمی افتد و  نمی توان صفحه کلید را تعمیر  کرد. در این شرایط نیاز به تعویض کیبورد لپ تاپ ایسوس و استفاده از یک صفحه کلید جدید است. تکنسین ضمن باز کردن قاب و جدا کردن اتصالات، کیبورد قدیمی را بیرون می آورد. سپس صفحه کلید جدید را به جای آن نصب می کند. برای تعویض کیبورد لپ تاپ ایسوس،قطعه جدید باید اورجینال باشد و با دیگر مشخصات سیستم، تطابق کامل داشته باشد.